Jaro, léto, SOUTĚŽ, zima!

Podzim je v TV Brno 1 ve znamení soutěže! Po celý listopad s námi můžete soutěžit o ceny v celkové hodnotě až 70.000 Kč! A co pro to musíte udělat? Je to úplně jednoduché! Sledujte od 5. do 30. listopadu (vždy v pondělí, ve středu a pátek) televizní Deníky TV Brno 1, pošlete nám po každém týdnu vítěznou větu a čekejte, jestli se štěstí usměje právě na Vás! :)


​DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Soutěžní věty nám posílejte

Nezapomeňte uvést Vaše jméno, adresu a telefonní číslo, abychom se s Vámi mohli spojit :)

Osobní údaje, které nám za účelem účasti v soutěži sdělíte, budou zpracovávány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů a Zásadami ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Sledujte televizní Deníky TV Brno 1 (premiéra každý den v 17:00), pozorně poslouchejte moderátora a zapisujte si klíčová slova, na která vás na konci pořadu upozorní. Na konci soutěžního týdne budete mít zapsáno několik slov (za každý den jedno, dvě nebo tři slova), která vám utvoří jednu soutěžní větu. A právě tuto větu nám následně odešlete.

Potom už je řada na nás! Každý týden vylosujeme tři šťastlivce, kteří nám pošlou správně znějící větu, a my je obdarujeme hodnotnými cenami!

Soutěž bude probíhat vždy od pondělí do pátku v těchto čtyřech soutěžních týdnech:

  • 5.-9. listopadu
  • 12.-16. listopadu
  • 19.-23. listopadu
  • 26.-30. listopadu

Důležité upozornění: Klíčová slova zazní vždy pouze v TELEVIZNÍM vysílání Deníku! Premiéru pořadu můžete sledovat od 17:00, reprízy 24x denně - vždy "v celou". V internetových Denících (na webu TV Brno 1 a na YouTube) klíčová slova nezazní. 

POZOR! PRÉMIOVÁ CENA!

A aby toho nebylo málo, po čtyřech soutěžních týdnech vložíme do osudí ještě jednou všechny účastníky soutěže, z nichž vylosujeme jednoho výherce hlavní prémiové ceny v hodnotě 17.000 Kč!!!

Výherce budeme losovat vždy ve středu následujícího týdne (např. první tři výherci budou známi ve středu 14.11.) a držitele prémiové ceny vylosujeme ve středu 5.12. 2018.